TR    |    EN  
Ana Sayfa  |   Hakkımızda  | |    Katalog   |    Galeri   |    Video   |    Belgelerimiz   |    Haberler   |    İletişim
   
 
 

İlk olarak KONYA’ da  1980 yılında üretimiyle faaliyetine başlayan tesis, kuruluşundan bu güne 30 yıllık sürede satışlarında gösterdiği büyük sıçramayla sürekli yatırımlara yönelmiştir. Şirketimizin göstermiş olduğu performans 15 işçi ile başlanan faaliyet bugün 40 dan fazla işçiyle sürdürülmektedir. Bu gün Konya şekerciler sitesinde 1800 m² kapalı alanda faaliyetin sürdüğü fabrikada Küçük bir imalathanede çalışmaya başlayan ama bugün sahip olduğu otomatik sistemlerle donatılmış tesislerinde, internet aracılığı ile yurt dışı siparişleri de değerlendirebilecek bir kapasiteye ulaşmıştır.

                Şekerleme sektöründe uzun süredir yılların verdiği deneyimi, imal ettiği ürünlerdeki kalitesiyle ispat eden Gİba Şekerleme, geniş bir ürün yelpazesiyle müşterilerine hizmet vermektedir. Mevlana Şekeri imalatıyla sektöre girip, takip eden yıllarda ürün gruplarına hurma şekeri, lokum ,akide şekerinide  Ekleyerek ürün portföyünü genişletmiştir.

Gıda sektöründe üretim yapmanın bilincini taşıyan Gİba, hijyenik bir ortamda ürettiği ürünleri daima kalite anlayışı ile üretimini sürdürerek bir Dünya markası olmak yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Kaliteli ürünler, kaliteli hammaddelerden üretilir prensibi ile hareket ederek en kaliteli ürün ve hizmeti sunan tedarikçiler ile yoluna devam etmektedir.

Gİba, gelecekte de sürekli kalitesini artırmaya yönelik çalışmalar yapmaya ve sektörünün tanınmış  firmaları arasında yer alarak ağızlara tat vermeye devam edecektir.

Vizyonumuz

Lokum ve şekerli ürünler piyasasında ve atılım yaptığımız her alanda insanlığa dünyanın en güzel lezzetlerini bir arada sunmaktır. Geliştirdiğimiz ürünlerle sektörümüzde farkımızı ortaya koyarak modern tesisimizde tecrübeli ve dinamik kadromuzla birlikte kurumsallaşma sürecini aşmış ve dünya pazarında üst düzey bir marka olma yolunda ilerliyoruz.

Misyonumuz

Kaliteden ödün vermeksizin her zevke ve damak tadına hitap eden lezzetli, farklı ürünler ortaya çıkararak dünyada önde gelen firmalar arasında yerimizi almak ve her zaman kalitesini pazarlamak üzere emin adımlarla büyüme yolunda ilerlemekteyiz.

 

 
 
  Tanıtım Filmin İzlemek İçin
Tıklayınız »
 
  Katalog İzlemek İçin
Tıklayınız »
 
  Galeriyi İncelemek İçin
Tıklayınız »
 
 
  özgürlüğün fısıltısı
özgürlügün fısıltısı down sendromlu çocukları ...
  yönetim kurulu üyemiz mur ...
yönetim kurulu başkan yardımcısı murat özgüve ...
  konya sarması çıktı
konya sarması ürünümüz tüm giba şekerleme şub ...
  karadaglar dizisine spons ...
show tvde pazartesi günleri yayınlana karadag ...
 
 
Copyright 2010 © Giba Şekerleme  
Designed by DP AJANS